Søk på produsent   

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
  »  Fiberworks  »  Ditt utvalg (2432 produkter)
Bruk søkefilteret til å finne det du leter etter.
Nullstill søk
Sorter på:
|
|
        Listing:
Detaljert
|
Utvalg:
Alle produkter
|
Viser 1-25 av 2432 produkter
Produkter per side:
 25 
|
|
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 ... 
 98 
 » 
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 40km, Cisco 1310nm, 20dB,SM/MM, Cisco

Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 40km, Cisco 1310nm, 20dB,SM/MM, Cisco

Mfg Part#: SFP-1000Base-L40D-C

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 10km 1310nm 10dB, SM/MM, Cisco

Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 10km 1310nm 10dB, SM/MM, Cisco

Mfg Part#: SFP-1000Base-LX-C

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 10km, Cisco 1310nm, 10dB, SM/MM, Cisco

Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 10km, Cisco 1310nm, 10dB, SM/MM, Cisco

Mfg Part#: SFP-1000Base-LXD-C

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 10km 1310nm 10dB, SM/MM, HP

Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 10km 1310nm 10dB, SM/MM, HP

Mfg Part#: SFP-1000Base-LX-H

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 10km 1310nm 10dB, SM/MM, Zyxel

Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 10km 1310nm 10dB, SM/MM, Zyxel

Mfg Part#: SFP-1000Base-LX-Z

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 550m 850nm 7dB, MM, Cisco

Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 550m 850nm 7dB, MM, Cisco

Mfg Part#: SFP-1000Base-SX-C

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 550m 850nm, 7dB, MM, HP

Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 550m 850nm, 7dB, MM, HP

Mfg Part#: SFP-1000Base-SX-H

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 550m 850nm, 7dB, MM, Zyxel

Fiberworks SFP, 1.25 Gbps GigE, 550m 850nm, 7dB, MM, Zyxel

Mfg Part#: SFP-1000Base-SX-Z

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 10km 1310nm, 9dB, SM, Cisco

Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 10km 1310nm, 9dB, SM, Cisco

Mfg Part#: SFP-10GE-LR-C

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 10km 1310nm, 9dB, SM, HP

Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 10km 1310nm, 9dB, SM, HP

Mfg Part#: SFP-10GE-LR-H

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m 850nm, 4dB, MM, Cisco

Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m 850nm, 4dB, MM, Cisco

Mfg Part#: SFP-10GE-SR-C

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m 850nm, 4dB, MM, HP

Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m 850nm, 4dB, MM, HP

Mfg Part#: SFP-10GE-SR-H

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks X2, 10GBase-LR, 10.3125 Gbps, DDM, 10km 1310nm, 10dB, SM, Cisco

Fiberworks X2, 10GBase-LR, 10.3125 Gbps, DDM, 10km 1310nm, 10dB, SM, Cisco

Mfg Part#: X2-LR-C

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP, Multirate 100M-2.7G, DDM, 2km 1310nm, 10dB, SM, Cisco

Fiberworks SFP, Multirate 100M-2.7G, DDM, 2km 1310nm, 10dB, SM, Cisco

Mfg Part#: DS-SFP-FC-2G-LW

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP, Multirate 100M-2.7G, DDM, 15km 1310nm, 13dB, SM, Cisco

Fiberworks SFP, Multirate 100M-2.7G, DDM, 15km 1310nm, 13dB, SM, Cisco

Mfg Part#: DS-SFP-FC-2G-SW

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP+, 10GBase-LR, DDM, 80km 1538.98nm / 194.80THz, 25dB, SM, Cisco

Fiberworks SFP+, 10GBase-LR, DDM, 80km 1538.98nm / 194.80THz, 25dB, SM, Cisco

Mfg Part#: DWDM-SFP10G-38.98

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP+, 10GBase-LR, DDM, 80km 1539.77nm / 194.70THz, 25dB, SM, Cisco

Fiberworks SFP+, 10GBase-LR, DDM, 80km 1539.77nm / 194.70THz, 25dB, SM, Cisco

Mfg Part#: DWDM-SFP10G-39.77

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP+, 10GBase-LR, DDM, 80km 1540.56nm / 194.60THz, 25dB, SM, Cisco

Fiberworks SFP+, 10GBase-LR, DDM, 80km 1540.56nm / 194.60THz, 25dB, SM, Cisco

Mfg Part#: DWDM-SFP10G-40.56

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP+, 10GBase-LR, DDM, 80km 1530.33nm / 195.90THz, 25dB, SM, Cisco

Fiberworks SFP+, 10GBase-LR, DDM, 80km 1530.33nm / 195.90THz, 25dB, SM, Cisco

Mfg Part#: DWDM-SFP10G-30.33

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP+, 10GBase-LR, DDM, 80km 1541.35nm / 194.50THz, 25dB, SM, Cisco

Fiberworks SFP+, 10GBase-LR, DDM, 80km 1541.35nm / 194.50THz, 25dB, SM, Cisco

Mfg Part#: DWDM-SFP10G-41.35

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP+, 10GBase-LR, DDM, 80km 1542.14nm / 194.40THz, 25dB, SM, Cisco

Fiberworks SFP+, 10GBase-LR, DDM, 80km 1542.14nm / 194.40THz, 25dB, SM, Cisco

Mfg Part#: DWDM-SFP10G-42.14

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP+, 10GBase-LR, DDM, 80km 1542.94nm / 194.30THz, 25dB, SM, Cisco

Fiberworks SFP+, 10GBase-LR, DDM, 80km 1542.94nm / 194.30THz, 25dB, SM, Cisco

Mfg Part#: DWDM-SFP10G-42.94

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP+, 10GBase-LR, DDM, 80km 1543.73nm / 194.20THz, 25dB, SM, Cisco

Fiberworks SFP+, 10GBase-LR, DDM, 80km 1543.73nm / 194.20THz, 25dB, SM, Cisco

Mfg Part#: DWDM-SFP10G-43.73

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP+, 10GBase-LR, DDM, 80km 1536.61nm / 195.10THz, 25dB, SM, Cisco

Fiberworks SFP+, 10GBase-LR, DDM, 80km 1536.61nm / 195.10THz, 25dB, SM, Cisco

Mfg Part#: DWDM-SFP10G-36.61

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Fiberworks SFP+, 10GBase-LR, DDM, 80km 1537.40nm / 195.00THz, 25dB, SM, Cisco

Fiberworks SFP+, 10GBase-LR, DDM, 80km 1537.40nm / 195.00THz, 25dB, SM, Cisco

Mfg Part#: DWDM-SFP10G-37.40

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Viser 1-25 av 2432 produkter
Produkter per side:
 25 
|
|
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 ... 
 98 
 » 

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Feil og mangler i både produktinformasjon og prising kan forekomme, og det er ingen garanti om at produktet passer til det du skal benytte det til. Pricemania er ikke selger av produktene som vises på disse sidene.