Søk på produsent   

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
  »  AVAYA  »  Ditt utvalg (32 produkter)
Bruk søkefilteret til å finne det du leter etter.
Nullstill søk
Sorter på:
|
|
        Listing:
Detaljert
|
Utvalg:
Alle produkter
|
Viser 1-25 av 32 produkter
Produkter per side:
 25 
|
|
 1 
 2 
 » 
AVAYA IP Office 500 - Expansion Module Phone 16

AVAYA IP Office 500 - Expansion Module Phone 16

Mfg Part#: 700449507

TYPE: Module / Accessories
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA Basic Charger - Telefonladerstativ

AVAYA Basic Charger - Telefonladerstativ

Mfg Part#: 700466253

TYPE: Accessories
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA 9600 SMB24 Button Mod/Grey

AVAYA 9600 SMB24 Button Mod/Grey

Mfg Part#: 700462518

TYPE: Module / Accessories
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA MM717 24 Port DCP Media Module Non GSA

AVAYA MM717 24 Port DCP Media Module Non GSA

Mfg Part#: 700501048

TYPE: Module / Accessories
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA - XFP-transceivermodul - 10GBase-SR - plugginnmodul - for Passport 8683XLR

AVAYA - XFP-transceivermodul - 10GBase-SR - plugginnmodul - for Passport 8683XLR

Mfg Part#: AA1403005-E5

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 1000Base-LX - LC singelmodus - plugginnmodul - opp til 10 km - 1310 nm

AVAYA - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - 1000Base-LX - LC singelmodus - plugginnmodul - opp til 10 km - 1310 nm

Mfg Part#: AA1419049-E6

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA - SFP+ transceivermodul - 10GBase-LR, 10GBase-LW - plugginnmodul - opp til 10 km - 1310 nm

AVAYA - SFP+ transceivermodul - 10GBase-LR, 10GBase-LW - plugginnmodul - opp til 10 km - 1310 nm

Mfg Part#: AA1403011-E6

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA SFP+, 10G Ethernet, DDM, 220m 1310nm, 3.4dB, MM, requires EDC

AVAYA SFP+, 10G Ethernet, DDM, 220m 1310nm, 3.4dB, MM, requires EDC

Mfg Part#: AA1403017-E6

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA B179 - Konferanse-VoIP-telefon - SIP v2, SRTP - lakrissvart

AVAYA B179 - Konferanse-VoIP-telefon - SIP v2, SRTP - lakrissvart

Mfg Part#: 700504740

TYPE: Conference System
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA B100 Ser Pwr Adptr

AVAYA B100 Ser Pwr Adptr

Mfg Part#: 700501534

TYPE: Power
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA Nortel WLAN Handset  - 6140 Handset

AVAYA Nortel WLAN Handset - 6140 Handset

Mfg Part#: NTTQ4021E6

TYPE: Accessories
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA Ethernet Routing Switch 3510G

AVAYA Ethernet Routing Switch 3510G

Mfg Part#: AL3500A14-E6

Produkt: Managed, Porter: 8, Hastighet: 1Gbps
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA 9408 TELSET FOR CM/IE UpN ICON

AVAYA 9408 TELSET FOR CM/IE UpN ICON

Mfg Part#: 700508196

TYPE: Digital Phone
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA 9611G IP Deskphone - VoIP-Telephone - H.323 - SIP - 8 lines - Gray

AVAYA 9611G IP Deskphone - VoIP-Telephone - H.323 - SIP - 8 lines - Gray

Mfg Part#: 700504845

TYPE: Digital Phone
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA B189 IP CONF PHONE

AVAYA B189 IP CONF PHONE

Mfg Part#: 700503700

TYPE: Conference System
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA Phone/1608-I Global Icon Only

AVAYA Phone/1608-I Global Icon Only

Mfg Part#: 700508260

TYPE: Digital Phone
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA IP Phone/1616-I IP DeskPhone Icon Only

AVAYA IP Phone/1616-I IP DeskPhone Icon Only

Mfg Part#: 700504843

TYPE: Digital Phone
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA IP PHONE 9641GS

AVAYA IP PHONE 9641GS

Mfg Part#: 700505992

TYPE: Digital Phone
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA SCOPIA XT4300

AVAYA SCOPIA XT4300

Mfg Part#: 55211-00014

TYPE: Conference System
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA 9620/08/11 AND 94/9500 WALL M

AVAYA 9620/08/11 AND 94/9500 WALL M

Mfg Part#: 700383375

TYPE: Accessories
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA 9608G IP Deskphone VoIP Grey

AVAYA 9608G IP Deskphone VoIP Grey

Mfg Part#: 700505424

TYPE: Digital Phone
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA 9608G IP PHONE GRY GLOBAL 4 PK

AVAYA 9608G IP PHONE GRY GLOBAL 4 PK

Mfg Part#: 700510905

TYPE: Digital Phone
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA 1608-I IP DESKPHONE ICON 4 PK

AVAYA 1608-I IP DESKPHONE ICON 4 PK

Mfg Part#: 700510907

TYPE: Digital Phone
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA 9611G IP PHONE GLOBAL 4 PK

AVAYA 9611G IP PHONE GLOBAL 4 PK

Mfg Part#: 700510904

TYPE: Digital Phone
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
AVAYA DECT 3745 HANDSET

AVAYA DECT 3745 HANDSET

Mfg Part#: 700510284

TYPE: Dect Handset
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Viser 1-25 av 32 produkter
Produkter per side:
 25 
|
|
 1 
 2 
 » 

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Feil og mangler i både produktinformasjon og prising kan forekomme, og det er ingen garanti om at produktet passer til det du skal benytte det til. Pricemania er ikke selger av produktene som vises på disse sidene.