Søk på produsent   

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
  »  ATTO  »  Ditt utvalg (30 produkter)
Bruk søkefilteret til å finne det du leter etter.
Nullstill søk
Sorter på:
|
|
        Listing:
Detaljert
|
Utvalg:
Alle produkter
|
Viser 1-25 av 30 produkter
Produkter per side:
 25 
|
|
 1 
 2 
 » 
ATTO 8Gb FC 4Ch. PCIe x8 2.0 HBA SF F-FEEDS

ATTO 8Gb FC 4Ch. PCIe x8 2.0 HBA SF F-FEEDS

Mfg Part#: CTFC-84EN-000

Porter/kontakter: Fiber, Eksterne porter: Ja, Grensesnitt: PCIe, Interne porter: Nei, RAID: Nei
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO 8Gb FC 2Ch. PCIe x8 2.0 HBA SF F-FEEDS

ATTO 8Gb FC 2Ch. PCIe x8 2.0 HBA SF F-FEEDS

Mfg Part#: CTFC-82EN-000

Porter/kontakter: Fiber, Eksterne porter: Ja, Grensesnitt: PCIe, Interne porter: Nei, RAID: Nei
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO 8Gb FC 1Ch. PCIe x8 2.0 HBA SF F-FEEDS

ATTO 8Gb FC 1Ch. PCIe x8 2.0 HBA SF F-FEEDS

Mfg Part#: CTFC-81EN-000

Porter/kontakter: Fiber, Eksterne porter: Ja, Grensesnitt: PCIe, Interne porter: Nei, RAID: Nei
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO ExpressSAS x8 PCIe 2.0 6Gb SAS F-FEEDS

ATTO ExpressSAS x8 PCIe 2.0 6Gb SAS F-FEEDS

Mfg Part#: ESAS-H608-000

Porter/kontakter: SAS, SATA, Eksterne porter: Nei, Grensesnitt: PCIe, Interne porter: Ja, RAID: Nei
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO ExpressSAS x8 PCIe 2.0 6Gb SAS F-FEEDS

ATTO ExpressSAS x8 PCIe 2.0 6Gb SAS F-FEEDS

Mfg Part#: ESAS-H680-000

Porter/kontakter: SAS, SATA, Eksterne porter: Ja, Grensesnitt: PCIe, Interne porter: Nei, RAID: Nei
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO R680, 8 externa SAS/SATA, RAID, PCI-e

ATTO R680, 8 externa SAS/SATA, RAID, PCI-e

Mfg Part#: ESAS-R680-000

Porter/kontakter: SAS, SATA, Eksterne porter: Ja, Grensesnitt: PCIe, Interne porter: Nei, RAID: Ja
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO FastFrame Single Channel x8 PC F-FEEDS

ATTO FastFrame Single Channel x8 PC F-FEEDS

Mfg Part#: FFRM-NS11-000

Grensesnitt: PCI-E, Hastighet: 10Gbps, Media: Fiber, Porter: 1
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO FastFrame Quad Channel x8 PCIe F-FEEDS

ATTO FastFrame Quad Channel x8 PCIe F-FEEDS

Mfg Part#: FFRM-NS14-000

Grensesnitt: PCI-E, Hastighet: 10Gbps, Media: Fiber, Porter: 4
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO Fastframe PCI-e to portersl 10Gb nettverkskort inkl SFP+ adaptere

ATTO Fastframe PCI-e to portersl 10Gb nettverkskort inkl SFP+ adaptere

Mfg Part#: FFRM-NS12-001

Porter/kontakter: Fiber, Eksterne porter: Ja, Grensesnitt: PCIe, Interne porter: Nei, RAID: Nei
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO FastFrame Single Channel x8 PC F-FEEDS

ATTO FastFrame Single Channel x8 PC F-FEEDS

Mfg Part#: FFRM-NT11-000

Grensesnitt: PCI-E, Hastighet: 10Gbps, Media: Copper, Porter: 1
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO 16Gb FC 1Ch. PCIe x8 3.0 HBA S F-FEEDS

ATTO 16Gb FC 1Ch. PCIe x8 3.0 HBA S F-FEEDS

Mfg Part#: CTFC-161E-000

Porter/kontakter: Fiber, Eksterne porter: Ja, Grensesnitt: PCIe, Interne porter: Ja, RAID: Nei
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO 16Gb FC 2Ch. PCIe x8 3.0 HBA S F-FEEDS

ATTO 16Gb FC 2Ch. PCIe x8 3.0 HBA S F-FEEDS

Mfg Part#: CTFC-162E-000

Porter/kontakter: Fiber, Eksterne porter: Ja, Grensesnitt: PCIe, Interne porter: Ja, RAID: Nei
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO ThunderLink 2x 20Gb Thunderbol F-FEEDS

ATTO ThunderLink 2x 20Gb Thunderbol F-FEEDS

Mfg Part#: TLFC-2162-DE0

Porter/kontakter: Fiber, Eksterne porter: Ja, Grensesnitt: Thunderbolt, Interne porter: Nei, RAID: Nei
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO ThunderLink 2x 20Gb Thunderbol F-FEEDS

ATTO ThunderLink 2x 20Gb Thunderbol F-FEEDS

Mfg Part#: TLFC-2082-DE0

Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO ThunderLink 2x 20Gb Thunderbol F-FEEDS

ATTO ThunderLink 2x 20Gb Thunderbol F-FEEDS

Mfg Part#: TLNT-2102-DE1

Grensesnitt: Thunderbolt, Hastighet: 10Gbps, Media: Copper, Porter: 2
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO 40Gb QSFP MPO 850nm up to 30m F-FEEDS

ATTO 40Gb QSFP MPO 850nm up to 30m F-FEEDS

Mfg Part#: QSFP-0040-R00

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO FastFrame Single Channel x8 PC F-FEEDS

ATTO FastFrame Single Channel x8 PC F-FEEDS

Mfg Part#: FFRM-NQ41-000

Grensesnitt: PCI-E, Hastighet: 5Gbps, Media: Fiber, Porter: 1
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO FastFrame Dual Channel x8 PCIe F-FEEDS

ATTO FastFrame Dual Channel x8 PCIe F-FEEDS

Mfg Part#: FFRM-NQ42-000

Grensesnitt: PCI-E, Hastighet: 10Gbps, Media: Fiber, Porter: 2
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO 10Gb Ethernet LC SFP+ SR Optic F-FEEDS

ATTO 10Gb Ethernet LC SFP+ SR Optic F-FEEDS

Mfg Part#: SFPX-0000-R00

Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO 32Gb Fibre Channel SFP+ F-FEEDS

ATTO 32Gb Fibre Channel SFP+ F-FEEDS

Mfg Part#: SFPA-0032-000

Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO to portersl PCI-e 3.0 32 GB fiber kort

ATTO to portersl PCI-e 3.0 32 GB fiber kort

Mfg Part#: CTFC-322E-000

Porter/kontakter: Fiber, Eksterne porter: Ja, Grensesnitt: PCIe, Interne porter: Ja, RAID: Nei
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO en ports PCI-e 3.0  32 GB fiber kort

ATTO en ports PCI-e 3.0 32 GB fiber kort

Mfg Part#: CTFC-321E-000

Porter/kontakter: Fiber, Eksterne porter: Ja, Grensesnitt: PCIe, Interne porter: Ja, RAID: Nei
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO fire portersPCI-e 3.0 16 GB fiber kort

ATTO fire portersPCI-e 3.0 16 GB fiber kort

Mfg Part#: CTFC-164P-000

Porter/kontakter: Fiber, Eksterne porter: Ja, Grensesnitt: PCIe, Interne porter: Ja, RAID: Nei
Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO ThunderLink 2x 40Gb F-FEEDS

ATTO ThunderLink 2x 40Gb F-FEEDS

Mfg Part#: TLFC-3162-DE0

Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
ATTO ThunderLink 2x 40Gb F-FEEDS

ATTO ThunderLink 2x 40Gb F-FEEDS

Mfg Part#: TLFC-3322-DE0

Brukerevaluering:
N/A
Tilgjengelig fra
0 butikker
Viser 1-25 av 30 produkter
Produkter per side:
 25 
|
|
 1 
 2 
 » 

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Feil og mangler i både produktinformasjon og prising kan forekomme, og det er ingen garanti om at produktet passer til det du skal benytte det til. Pricemania er ikke selger av produktene som vises på disse sidene.